KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 8681420
nr 868 1420
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Carborundumetsning, Alain Soucasse (f. 1951), signerad, Noter, bladets mått: 56 x 46 cm
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 januari 2014
kl 19:58:07
100 kr
200 kr
200 kr